Zabieg mający na celu usunięcie zbędnego owłosienia za pomocą ciepłego wosku i pasków materiałowych. Używam jednego wosku dla jednej klientki, dzięki czemu niweluję ryzyko przenoszenia groźnych drobnoustrojów z klienta na klienta.

Pamiętaj, że włoski, które mają zostać usunięte powinny mieć min. 5mm długości, w przeciwnym razie mogą być niemożliwe do usunięcia.

Depilacja ciała z wykorzystaniem jednorazowego wosku  rolkowego

Zabieg mający na celu złuszczenie martwego naskórka za pomocą kwasu o określonym stężeniu i odczynie ph. Ma on na celu  wygładzenie struktury i kolorytu skóry, rozjaśnienie przebarwień, zmniejszenie blizn, nawilżenie, zmniejszenie trądziku.

Eksfoliacja/złuszczanie  kwasami

Jest to zabieg polegający na dostarczeniu w głębsze warstwy skóry substancji aktywnych (regenerujących, odżywczych). W mezoterapii bezigłowej  nieinwazyjnie  wprowadza się preparaty  regenerujące/odżywcze metodą elektropolacji przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Natomiast mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, gęstym i odpowiednio głębokim mikronakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Wykonywana jest za pomocą urządzenia ze sterylnymi mikroigłami. Celowe  kontrolowane  mikrouszkodzenia zmuszają skórę do intensywnej regeneracji. Wykonanie serii zabiegów skutkuje zwiększeniem napięcia i elastyczności skóry, pogrubia naskórek oraz poprawia jego funkcje.

Mezoterapia bezigłowa/mikroigłowa

Jest  to nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania naskórka poprzez działanie ścierających głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy urządzenia zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Regularne wykonywanie zabiegów w ilości dobieranej indywidualnie odmładza, odświeża skórę, poprawia ogólny wygład twarzy, pomaga zmniejszyć blizny, rozjaśnia przebarwienia.

Mikrodermabrazja diamentowa

Jest to jest zabieg polegającym na bezbolesnym oczyszczeniu skóry za pomocą zjawiska kawitacji, zachodzącego przy użyciu specjalistycznego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe. Brzmi może ciężko, ale mówiąc skrótowo - wykorzystując ultradźwięki możemy bezboleśnie oczyścić skórę  z różnych zanieczyszczeń (zrogowaciały naskórek, zanieczyszczenia ze środowiska itp.) a także przygotować ją do dalszych zabiegów.

Peeling kawitacyjny

Jeśli zmagasz się z zanieczyszczeniami na twarzy  typu wągry, zaskórniki to zabieg ręcznego  oczyszczania jest dla ciebie. Można go wzbogacić o np. peeling migdałowy (kwas migdałowy działający złuszczająco i antybakteryjnie).

Manualne oczyszczanie twarzy z użyciem kosmetyków naturalnych

Pedicure kosmetyczny z użyciem frezarki,  pedicure hybrydowy.

Zabiegi te wykonuję z użyciem sterylnych narzędzi typu frezy i cążki, a pilniki wyrzucam po zabiegu pedicure lub oddaję klientce (manicure).

Pedicure

Klasyczny, hybrydowy (w tym manicure dla alergików wykonywany lakierami marki CND Shellac), żelowy.

Manicure

Henna brwi i rzęs z regulacją
Lifting rzęs -
polega  na podkręcaniu naturalnych rzęs, efekt utrzymuje się do 8 tygodni i najlepiej prezentuje się na prostych, nie za krótkich rzęsach.

Stylizacja brwi i rzęs

Moja oferta skupia się na  najbardziej popularnych zabiegach.

Estetikos.pl

Krótki opis tych zabiegów można znaleźć poniżej:

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020

Zadzwoń 729 871 540 lub umów się online

UMÓW WIZYTĘ

Estetikos.pl

Realizacja firma QbaSoft

ZASADY BEZP. COVID-19